Co obejmuje cena projektu?

 

Szczegóły oferty publikujemy w zakładce na naszej stronie. Prosimy o przesyłanie zapytań na nasz adres mailowy dołączając rzuty z wymiarami lub zestawieniem powierzchni. Wyceny przygotowujemy w ciągu jednego dnia.

 

Jak długo trwa sporządzenie projektu?

 

Każdy nasz projekt jest inny i może zająć inną ilość czasu. Zazwyczaj jednak projekty domów i mieszkań kończymy w ciągu 3 miesięcy. W wyjątkowych sytuacjach podejmujemy się krótkoterminowych zleceń. Wtedy termin ustalamy indywidualnie.

 

 

Kiedy najlepiej zgłosić się do pracowni projektowej i zacząć współpracę?

 

Im wcześniej tym lepiej. Rozpoczynając współpracę na wczesnych etapach budowy mamy wpływ na ewentualne zmiany w zakresie ścian działowych lub instalacji. W praktyce najlepiej zgłosić się nawet rok przed ukończeniem prac stanu deweloperskiego. Jeżeli jednak budowa już dobiega końca lub się skończyła nic straconego. Potrafimy wydobyć z istniejącego stanu najlepsze układy funkcjonalne i zaadaptować je na przestrzeń gdzie poczujecie się Państwo wyjątkowo.

 

Jak przygotować się do pierwszego spotkania z projektantem 3D Wizualizacje i Projektowanie?

 

Mile widziane jest zabranie ze sobą projektu budowlanego lub rzutów reklamowych od dewelopera. Ważna będzie także informacja o wysokości kondygnacji. Aby ustalić wymagania naszych klientów zawsze prosimy o inspiracje czyli np. ściągnięte z internetu zdjęcia wnętrz, które przypadły Państwu do gustu. Należy pamiętać, że pierwsze spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące. Odbywa się w Galerii Malta w dogodnych dla Państwa godzinach i można umówić je telefonicznie lub mailowo (zakładka kontakt w górnym menu). 

 

 

Jakie dodatkowe usługi można uzyskać od firmy 3D Wizualizacje i Projektowanie?

 

Nasza firma jest głęboko zakorzeniona w branży architektoniczno - budowlanej. Poza ofertą kompleksowego projektowania wnętrz mamy w ofercie uzupełniające ją dodatkowe propozycje:

1) Odbiory techniczne mieszkań i domów deweloperskich,

2) Nadzory autorski nad projektem na Państwa budowie,

3) Wspólne zakupy, zaopatrzenie w materiały wykończeniowe i budowlane, meble, płytki i podłogi, oraz nowości rynku wnętrzarskiego,

4) Sporządzanie wizualizacji architektonicznych, koncepcyjnych i reklamowych.

5) Kompleksowe wykonywanie zabudów kuchennych i mebli na wymiar wraz z indywidualnym projektem.

6) Kompleksowe wykończenie wnętrz w branży remontowo - budowalnej

7) Sporządzanie projektów budowlanych urzędowych i wykonawczych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ